Personiskajā pieredzē tapis atbalsts

- 24.Maijs, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

«Liesma» pirms nedēļas rakstīja par to, kādi pakalpojumi cilvēkiem ar funkcionāliem un garīga rakstura traucējumiem izveidoti un tiek attīstīti Smiltenē. Viss notiek daudzfunkcionālajā atbalsta centrā «Īve», bet rūpi par pakalpojumu saturu tur biedrība «Cerību spārni». 

««Cerību spārni» pleš spārnus,» saklausījām Smiltenē, un tā ir patiesība, jo biedrības darbošanās daudzus gadus bija Siguldā, bet tagad biedrības un tās vadītājas EVAS VIĻĶINAS vārdu cieši sais­ta ar pārmaiņu procesu veicināšanu Latvijā. Runa ir par pārmaiņām, kas cieši saistītas ar atbalstu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. «Cerību spārni» nodrošina un attīsta pakalpojumus Bauskā, Spārē, Cēsīs, Siguldā, bet Eva zina, ka viņas meitai Signei ir izveidota drošāka nākotne, un līdz ar rūpēm un izpratni par sava bērna ar attīstības traucējumiem vajadzībām Eva un biedrība «Cerību spārni» jau parūpējusies par simtiem Latvijas bērnu un viņu ģimenēm.

KATRĀ CILVĒKĀ ieraudzīt viņa individuālo varēšanu, viņa stiprās puses, un darīt visu, lai šim bērnam vai pieaugušajam ir vieta izglītības sistēmā, atbalstīta darba tirgū un sabiedrībā,» tā biedrības «Cerību spārni» valdes priekšsēdētāja, sociālā uzņēmuma «Visi var» vadītāja Eva Viļķina. Ārijas Romanovskas foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru