Pēdējā mājas spēlē Valmieras HK uzvar tukumniekus

- 22.Marts, 2016

Sezonu uz pozitīvas nots savu skatītāju priekšā noslēguši Valmieras hokejisti. Aizraujošā spēlē valmierieši pārspēja HK Tukums ar 6:4. Četrus vārtus mājinieku labā guva Dāvis Zunde, pa vieniem vārtiem guva Aivars Anis un Lauris Žagariņš.

Mača sākums neliecināja, ka valmieriešiem šodien ir vēlme uzvarēt. Piecu minūšu laikā tika zaudēti divi vārti. Hokejisti nebija pilnībā koncentrējušies spēles pirmajā periodā. Pirmie vārti tika zaudēti pretuzbrukumā, kad mājinieki nespēja sadalīt savus pretspēlētājus. Otrie vārti tika ielaisti, valmieriešiem neizmetot ripu no savas zonas. Trešdaļa noslēdzās ar viesu komandas pārākumu — 0:2.

Spēles otrajā periodā mājinieki laukumā iznāca kaujinieciskā noskaņojumā. Ne velti, kā jau visas sezonas garumā, arī šajā spēlē skatītāju tribīnes pulcēja kuplu atbalstītāju skaitu. Perioda vidū Valmieras HK atklāja rezultātu. Precīzs bija komandas kapteinis Aivars Anis. Pēc gūtajiem vārtiem mājinieki mazliet atslābinājās, HK Tukums hokejisti izveidoja vairākus bīstamus momentus pie Riharda Cimermaņa sargātajiem vārtiem. Mazāk nekā minūti pirms perioda beigām pēc haosa Valmieras vārtu priekšā pārsvaru palielināja viesu hokejisti. Tomēr divas sekundes pirms trešdaļas beigu signāla, kā jau ierasts, ar vārtiem ģērbtuvē izcēlās Dāvis Zunde. Periods noslēdzās ar solīdāku rezultātu — 2:3.

Mača trešo trešdaļu veiksmīgāk iesāka valmierieši, kad 45. sekundē Mikus Ozols izlīdzināja spēles rezultātu. Perioda 7. minūtē vadībā atkal izvirzījās viesi, tomēr ne uz ilgu laiku. Drīz vien ar otro vārtu guvumu izcēlās Dāvis Zunde, rezultāts atkal neizšķirts. Perioda vidū pie Riharda Cimermaņa vārtiem notika saķeršanās starp abu komandu hokejistiem. Nelielā dūru izvicināšana nāca par labu Valmieras hokejistiem. 12. minūtē savus trešos vārtus jeb hat-trick vairākumā guva Dāvis Zunde. Pelnīti pirmo reizi sezonā uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus lidoja cepures. 24 sekundes pirms perioda beigām HK Tukums ņēma nost vārtsargu, laižot laukumā sesto spēlētāju. Spēlei punktu pielika Laura Žagariņa mestā ripa tukšos tukumnieku vārtos. Valmieras hokejisti izcīnīja uzvaru ar 6:4.

Komandas vārdā izsakām lielu paldies visiem līdzjutējiem, kuri mūs atbalstīja visas sezonas garumā. Domājams, ka sagādājām jums patīkamas emocijas. Katrā mājas spēlē jutām jūsu atbalstu. Ceram uz tādu pašu un vēl lielāku atbalstu arī nākamajā sezonā. Hokejs Valmierā dzīvo!