Pēdējā brīža pieteikums "noceļ" zeltu

- 29.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirmoreiz ar SIA Cietais rieksts šefu Andri Krūskopu, uzņēmēju no Matīšiem, tikos pirms kādiem desmit gadiem viņam piederošajā upeņu plantācijā pāris kilometrus no Matīšiem uz Vecates pusi, vēl viena nopietnāka saruna mums bija, kad Andris sava uzņēmuma sētsvidū klāja asfaltu. Vairākas reizes iznācis sasveicināties dažādos publiskos pasākumos, kuros Cietais rieksts ar saviem gardumiem klāt bijis. 

Nu atkal Burtniekam tāda nopietnāka saruna, jo nesen Cietais rieksts ar savām marinētajām gailenēm izrādījies visaugstākās atzinības – zelta medaļas vērts šī gada visas Latvijas konkursā Mana novada garša 2020.  Pretendentos uz zelta medaļu taču bija 31 ražotājs no visiem valsts novadiem ar 76 produktiem, no kuriem līdz vērtējumam nonāca 71 produkts no 29 ražotājiem. Un Cietā rieksta koši dzeltenās un apetītlīgās gailenes te izpogāja visus konkurentus savā grupā!

Otrdien Burtnieks atkal pabija Cietajā riekstā, lai aprunātos gan par gailenēm, gan par citām gardām lietām, kas top Matīšu ražotnē. Par visu laipni pastāstīja uzņēmuma īpašnieks ANDRIS KRŪSKOPS, kura ziņā joprojām arī SIA kokapstrādes virziens, un viņa meita INDRA RODE, pārtikas nozares vadītāja.

VISS PAŠU GATAVOTS. Andris Krūskops un Indra Rode pie Cietā rieksta produkcijas stenda pašu mājās Matīšos. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru