Pedagogu saimi papildina divi jauni skolotāji

- 30.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ikgadējā pedagogu konferencē Valmieras pilsētas un Kocēnu novada izglītības pārvaldes sveica jaunos pedagogus un mācību iestāžu vadītājus.

Divi jauni skolotāji ir Burtnieku novadā. Ilze Ārgale mācīs latviešu valodu un literatūru Burtnieku Ausekļa pamatskolā, bet Elvis Poruks būs Ēveles pamatskolas sporta pedagogs. Ziedi tika pasniegti jaunajām iestāžu vadītājām: Inetai Martinsonei – Mazsalacas mūzikas un mākslas skola, Sandrai Grīnliņai – Kocēnu novada PII «Auseklītis», Ivaisei Melkerei – Burtnieku novada PII «Burtiņš», Rutai Bergai – Burtnieku novada Matīšu pagasta PII «Namiņš» un Sarmītei Bukavai – Valmieras pilsētas PII «Buratino».

Naukšēnu novada vidusskolas kolektīvs pateicās savai ilggadējai angļu valodas skolotājai Dainai Teterei par labu darbu. Kocēnu novada Izglītības pārvaldes vadītāja Ieva Stiģe viņai pasniedza Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu. Jāpiebilst, ka ministrijas Atzinības rakstu piešķir par nozīmīgu ieguldījumu izglītības, zinātnes un sporta nozarē, valsts valodas un jaunatnes politikas jomā.

eTwinning vēstniece Ilze Šafka pasniedza balvu Valmieras Viestura vidusskolas direktoram Uldim Jansonam. Novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos eTwinning projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā, Valmieras Viestura vidusskola ir 10 Latvijas izglītības iestāžu vidū, kam Centrālais atbalsta dienests piešķīris eTwinning Skola statusu. Skolas direktors saņēma plāksni, karogu, suvenīrus un ES izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras komisāra Tibora Navračiča pateicības vēstuli. Šis statuss apliecina, ka skolā strādā aktīva skolotāju komanda, kas īsteno projektus un papildus skolā veicina digitālo pratību un interneta drošību.

AR LIELU PRIEKU skolotāji sagaidīja divus jaunos pedagogus, kas ar skolēniem sāks strādāt septembrī. Ziedus saņēma Ilze Ārgale (attēlā), kas mācīs latviešu valodu un literatūru Burtnieku Ausekļa pamatskolā, savukārt Elvis Poruks, kura sveikšanas brīdī nebija klāt, rūpēsies par bērnu un jauniešu fizisko sagatavotību Ēveles pamatskolā. Jāņa Līgata foto

Komentāri
Pievienot komentāru