Pēc rekonstrukcijas atklāj Maxima XX veikalu Valmierā

- 14.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vakar Valmierā, Georga Apiņa ielā 10a, klātesot kuplam pircēju pulkam un iededzot košu Ziemassvētku egli, svinīgi atklāja «Maxima XX» veikalu, kura rekonstrukcijā triju mēnešu laikā investēti nepilni 3 miljoni eiro.

«Maxima Latvija» valdes loceklis Jānis Vanags pirms simboliskās lentes griešanas klātesošos informēja, ka «Maxima XX» veikala rekonstrukcija Valmierā ir daļa no «Maxima Latvija» šī gada investīciju programmas ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro. Programmas ietvaros līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz 5 jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā, tostarp «Maxima Express». Jānis Vanags savā uzrunā uzsvēra, ka Valmieras veikala rekonstrukcijā ir nonākusi pati lielākā investīcija ārpus galvaspilsētas, pie tam šī nauda  ieguldīta ne tikai pircēju ērtībās un mūsdienīgā iepirkšanās vidē, bet daļa no tās nonāca arī to valmieriešu ģimenēs, no kurām kāds strādāja vērienīgajos rekonstrukcijas darbos.

Valmieras domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums veikala atklāšanā pauda ne viena vien valmierieša domu, ka pacietīgi gaidītais brīdis ir godam sagaidīts un to samērā īsā periodā, mobilizējot prāvus cilvēku resursus, strādājot pat vēlās vakara stundās, savu pircēju labā veicinājusi ne tikai «Maxima» komanda, bet arī neskaitāmi tās palīgi.

SVINĪGI. Ar svētku uzrunām, piparkūku sirdīm, «Laimas» šokolādēm, varenu torti, baloniem un vēl citiem pārsteigumiem mīļi un sirsnīgi 13. decembra rītā tika sagaidīti rekonstruētā veikala «Maxima XX» pircēji. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru