Pavasara ziedi izdaiļo Valmieru

- 16.Aprīlis, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā Valmieras puķu dobes sāka pildīt pavasarīgi ziedi, kā arī siltā laikā iespaidā uzziedēja pērngad stādītais.

Pērnā gada septembra beigās un oktobra sākumā pie mums viesojās desmit jaunieši no Gīterslo apriņķa Vācijā. Vizītes laikā viņi ne tikai priecājās par sakopto apkārtni pilsētā, bet paši kopā ar skolēniem no Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas un Valmieras Valsts ģimnāzijas «Valmieras namsaimnieka» apzaļumošanas darbu vadītājas Dzintras Miķelsones vadībā Vecpuišu parkā iestādīja dobi ar krokusiem, kas valmieriešus un pilsētas viesus priecē šopavasar. Kā informē Valmieras paš­valdības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, jauniešiem no Gīterslo apriņķa nosūtīti foto ar viņu padarīto, kas skaisti izplaucis tagad.

Pirmās šogad tiek stādītas krāsainās lielziedu atraitnītes. Sagaidot atbilstoši siltus laikapstākļus, 2800 atraitnīšu stādiņu stādīšana Valmierā tika uzsākta aprīļa otrajā nedēļā. Atbilstoši iepirkumam puķu stādus šogad piegādā SIA «Sedumi» no Jēkabpils.

Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru