Patīkami strādāt sakoptā vidē

- 23.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Prieks, ka Valmierā un tagad jau arī visā plašajā Valmieras novadā ne tikai runā par uzņēmējdarbībai un saimniekošanai labvēlīgu vidi, bet arī čakli strādā šajā virzienā.

Pēdējo gadu laikā labs piemērs šādām pozitīvām pārvērtībām ir pilsētas nomalē esošā pašvaldības uzņēmuma SIA Valmieras ūdens ražošanas bāze kopā ar biroja ēku Rūpniecības ielā 50. Šonedēļ arī Liesma te varēja tikai priecāties par uzņēmumā paveikto pašiem savas darba vides uzlabošanā. 

Valmieras ūdens valdes priekšsēdētājs Indulis Frišfelds: «Viss šeit pie mums Rūpniecības ielā 50 ir tapis lielākā laika periodā, divu pēdējo gadu laikā. No visa šobrīd redzamā daudz esam paveikuši paši ar saviem Valmieras ūdens cilvēkiem, piemēram, pagājušā gada rudenī, kad remontu darbi uz ielām bija beigušies, varējām piesaistīt vīrus no remontu brigādes.

LIELISKI IEKĻAUJAS KOPĒJĀ AINAVĀ. Tumši zaļie jumti un tāda paša zaļuma logu un durvju ailas plus tumši pelēku krāsotu koka dēļu apšuvums ēkām lieliski iederas mūžam zaļo priežu galotņu panorāmā. Gaumīgi labiekārtota arī uzņēmuma Valmieras ūdens teritorija starp ēku kompleksu un Rūpniecības ielas (tālāk attīrīšanas iekārtu virzienā jau Grīšļu ielas) braucamo daļu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru