Patīk palīdzēt cilvēkiem

Matīšos ir laba aptieka, taču ilgāku laiku novada pašvaldībai dažādu apstākļu pēc neizdevās nodrošināt matīšniekus ar stabiliem doktorāta un arī medpunkta pakalpojumiem. 

Nu beidzot šie centieni vainagojušies panākumiem. Katru trešdienu Matīšos, Skolas ielā 11, kur vienā ēkā ar pagasta pārvaldi un bērnudārzu Namiņš, taču ar atsevišķu ieeju no pagalma puses, atrodas Matīšu pagasta medpunkts, pieņem ģimenes ārste. Kopš 24. februāra mājīgi iekārtotajās medpunkta telpās piecas dienas nedēļā strādā medmāsa ANTOŅINA LŪSE. Ar viņu Burtnieks tikās otrdien rīta pusē. 

Kā atradāt šo piedāvājumu un cik ilgi jau strādājat medicīnā?

Medicīnā strādāju kopš 1993. gada, kad Vidzemes slimnīcā pēc vidusskolas sāku kā sanitāre. Esmu slimnīcā izaugusi (smaida), jo darba vietu neesmu mainījusi. Joprojām sestdienās un citās kolēģiem vajadzīgās reizēs būšu arī Vidzemes slimnīcā.

UZ DARBU – AR SMAIDU! Nemaz citādi nevar būt, atzīst Matīšu pagasta medpunkta māsa Antoņina Lūse, taču gan jau viņu vairums no pacientiem, tāpat kā draugi, drīz sauks vienkārši par Toņu. Laipnā māsiņa Toņa. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru