Pateicoties Dievam, esam, kas esam

- 27.Marts, 2013
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmierieši MĀRA un ANDIS APSĪŠI līdzcilvēkus iepriecina ar savu kuplo ģimeni. Ja saskaita abu dzīves gadus, kopā sanāk vien 52, bet diendienā viņiem apkārt jau čalo meitiņas Naomija (4), Joanna (2), audžumeita Samanta (2) un nesenais gada jubilārs — dzīvespriecīgais Jonatāns.

Iepazīstoties tuvāk, acīmredzama ir gados jaunās un stiprās ģimenes paļāvība uz Dievu. Tā ir arī ne reizi vien gūtā pārliecība par Dieva vadību visās lietās. Arī sabiedrības labā. Apsīšu ģimenes lolojums ir skoliņa UniVersum Valmierā, Marijas ielā, un sociālās palīdzības veikalu tīkls Valmierā, Mazsalacā, Cēsīs, Valkā, Strenčos, Rūjienā un Smiltenē. Laikā, kad garīgi gatavojamies Kristus Augšāmcelšanās svētkiem, Māras un Anda stāsts lai ir apliecinājums tam, kas notiek ar cilvēku, ja vien tas dod iespēju Dievam ienākt viņa dzīvē.

Satikās Ziemsvētkos

Māra stāsta, ka uzaugusi Valmierā ticīgā ģimenē. Viņa neslēpj, ka savulaik ir izbaudījusi pat Dieva noliegšanu un Dievam netīkamu lietu darīšanu. Māra: — Biju daudz grēkojusi, man tolaik šķita, ka Dieva nemaz nav un ka tas viss ir meli. Kādos Ziemsvētkos notika mana atgriešanās pie Dieva. Par to joprojām esmu pateicīga toreizējam baptistu draudzes mācītājam Andrim Akmenim. Mācītājs ar mani runāja stingri, pārliecinoši. Neticami, bet šī saruna un mācītāja vārdi manī atvēra durvis Dievam. Sapratu, ka negribu tā vairs dzīvot. Atmetu savu veco dabu, to apraku. Sāku dzīvot, kā to vēsta Dieva vārds. Ar vecākiem gāju uz Valmieras baptistu draudzes dievkalpojumiem, dziedāju draudzes korī. Arī tajā Svētvakarā, kad pirmo reizi ieraudzīju Andi.

Tā nebija nejaušība. Iepazīstoties tuvāk, vienu brīdi gan šaubījos, vai tik Andis neiesaistās draudzē manis dēļ. Dievs šīs šaubas noraidīja. Vēl vairāk — Tas Kungs atkal darbojās, pieturot Andi savā vadībā, lai viņš pieņemtu Jēzu par savu Glābēju. Viss notika tik strauji. Mēs drīz apprecējāmies. Pamazām sapratām, ka Dieva plānus vislabāk varam realizēt Vasarsvētku draudzē. Pērnajā rudenī tur atklājām pirmo četru klašu skoliņu UniVersum. Jaunajā mācību gadā šajā skoliņā bērni pēc Montesori pedagoģiskās metodes mācīsies jau no pirmās līdz sestajai klasei. Šī mācību programma ir akreditēta. Tagad esmu pirmsskolas un sākumskolas skolotāja ar Montesori izglītību.

Svētīgus Kristus Augšāmcelšanās svētkus! — novēl Māra un Andis kopā ar Jonatānu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru