Pašvaldības atbalsts velonovietnēm un rotaļu laukumiem

7.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras pilsētas pašvaldībai veicinot iniciatīvas, kas saistītas ar videi draudzīgu dzīvesveidu, daudzdzīvokļu namos dzīvojošajiem valmieriešiem pieejams atbalsts namiem piesaistīto zemes gabalu labiekārtošanai, energoefektivitātes uzlabošanai un māju atjaunošanas darbiem. 

Stājušies spēkā grozījumi saistošajos noteikumos, kas paredz atbalsta iespējas arī velonovietņu izbūvei, palielina līdzfinansējuma daļu un summu bērnu rotaļu laukumu izveidei, kā arī precizē mājas zaļās zonas labiekārtošanā līdzfinansējamos darbus. 

Pašvaldības pārstāve Līga Bieziņa: «Līdzfinansējuma apjoms projektiem, kas paredz mājas piebraucamo ceļu, stāvlaukumu, velonovietņu un gājēju celiņu atjaunošanu vai izbūvi, iespējams līdz 50% no projekta kopējām atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā 20000 eiro. Savukārt bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai vai esošo laukumu atjaunošanai pieejams līdz 90% no projekta kopējām izmaksām liels līdzfinansējums, taču ne vairāk kā 5000 eiro apjomā. 

Līdzfinansējums ik gadu tiek piešķirts Valmieras pilsētas pašvaldības budžetā paredzēto līdzekļu apmērā visiem pieteiktajiem un kritērijiem atbilstošajiem projektiem rindas kārtībā.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru