Pasniegtas "Burtnieku novada Lepnums 2019" balvas

- 21.Novembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Latvijas 101. dzimšanas dienā 18. novembrī Burtnieku novada košākajā kultūras celtnē – Matīšu Tautas namā – tika sveikti ikgadējā konkursa Burtnieku novada Lepnums 2019 laureāti, cildinot novadnieku sabiedriski nozīmīgākos darbus novada labā un tā attīstības veicināšanā. Jau tradicionāli novembris ir laiks, kad pieminam mūsu tautas varoņus, stāstām par līdzcilvēku labajiem darbiem un lepojamies ar viņu paveikto pagasta, novada un visas  valsts labā. 

Svinīgajā pasākumā tika sveikti pieci balvas Burtnieku novada Lepnums saņēmēji, vairāk nekā divdesmit novadniekiem tika izteiktas pateicības par viņu veikumu sabiedrības labā.  Balvas Burtnieku novada Lepnums 2019 par nozīmīgu darbu, ieguldījumu un sasniegumiem Burtnieku novadā, tā attīstībā un atpazīstamības veicināšanā saņēma Burtnieku ev. lut. draudzes mācītājs Aldis Kalcenavs un šīs draudzes priekšniece Dace Kalcenava, Rencēnu pamatskolas novadpētniecības muzeja vadītāja Inese Birzkope. Par nozīmīgu ieguldījumu ģimenisko vērtību veidošanā un stiprināšanā sabiedrībā, aktīvu piedalīšanos Burtnieku novada sabiedriskajā dzīvē balvu saņēma trīs ģimenes – Aļona Ismailova ar ģimeni, Kristīne Vītola ar ģimeni un Ivanovu ģimene.

KOPĪGS SVĒTKU PRIEKS. Balvu Burtnieku novada Lepnums 2019 saņēmēji un nominanti kopā ar novada vadības pārstāvjiem 18. novembrī. Emīla Vanaga foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru