Pašiem sava sporta zāle un bobsleja trase

- 12.Februāris, 2021
Mājā un sētā
Laikrakstā

Šajā pandēmijas radīto negāciju pilnajā laikā atliek atkal satikt kādu enerģisku cilvēku, kā nostiprinās pārliecība: no pašiem vien atkarīgs, cik optimistiski esam un kā savas dienas vadām. Iepazīsimies! BĒRZIŅU ģimene: tētis AIVIS, mamma DANA, bērni PAULA un MIKS. 

Viņi dzīvo Rūjienas centrā. Mājas pagalms un ābeļdārzs tik liels, ka tur sanākusi vieta pat savai bobsleja trasei. Tur ģimene un draugi nodarbojas ar visiem renes sporta veidiem: bobsleju, kamaniņu braukšanu un, apmetot kamaniņas otrādi, arī ar skeletonu. 

Trases sestā sezona

Kad uzticamais mājas sargs drošības dēļ tiek ieslēgts priekšnamā un ar saimnieku laipnu atļauju varam vērt vārtus uz plašo pagalmu – pamatoti sauktu arī par āra sporta zāli, tur redzētais patīkami pārsteidz ne tikai ar radošu izdomu, bet arī paveiktā vērienu. Piemēram, improvizētās bobsleja trases estakāde virs malkas šķūnīšiem uzbūvēta gandrīz trīs metru augstumā un divu platumā. Lai braukt gribētājs nokļūtu startā, kāpšana notiek pa stabilām un drošām koka kāpnēm. Ir arī, kur pieturēties! Saimnieks būvniecībā padomājis arī par to, lai pēc brauciena no veciem moču blakusvāģiem darinātie bobi būtu maksimāli īsu ceļu jāvelk līdz nākamajam startam. Lai tie paši pēc iespējas tuvāk izejas pozīcijām pieslīdētu, trase ar slaidiem lokiem ierīkota visapkārt ābeļdārzam. Pārliecinājāmies, ka pa labu ledu un ar prasmīgu braucēju tas tā arī notiek!

BĒRZIŅI RULLĒ! Bobos – Aivis ar Miku un Dana ar Paulu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru