Pārgaujieši sumina savējos Karoga svētkos

- 9.Maijs, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas izskaņā Valmieras Kultūras centrā Valmieras Pārgaujas ģimnāzija (VPĢ) atzīmēja tradicionālos Karoga svētkus, tomēr šoreiz citādi, nekā ierasts, –  ne tikai tika sveikti ambiciozie jaunieši, bet arī norisinājās ģimnāzijas pašdarbnieku kolektīvu koncerts.

«Pārgauja, gadu dzīvodama «bez mājām», vairs nemāk savus pasākumus citur organizēt kā Kultūras centrā. Paldies, ka atkal esam šeit uzņemti. Bet ir divas lietas, kas Pārgaujai palikušas nemainīgas, – ar mums ir mūsu karogs, un Pārgauja vienmēr ir uz attīstības ceļa. Arī šī pasākuma ideja ir jauna. Karoga svētki mūsu skolā notiek ļoti sen, mēs gribam atjaunot šo tradīciju citā izskatā, to svinot Kultūras centrā kopā ar vecākiem, atbalstītājiem, kā arī šodien būsim kopā ar pašdarbniekiem. Mēs augam,» savā uzrunā uzsvēra skolas direktore Agita Zariņa. Viņa pateicās skolēniem, kas dara vairāk, nekā ikdienas pienākumi no viņiem prasa, kā arī skolotājiem, kas nesavtīgi ar bērniem strādā līdz vēlam vakaram un kopā dodas uz konkursiem brīvdienās. Tāpat direktore pateicās skolēnu vecākiem, kas atbalsta savus bērnus un skolas personālu šajā procesā. «Pārgaujai ir īpaši stipra vecāku saime,» tā Agita Zariņa.

VALMIERAS PĀRGAUJAS ĢIMNĀZIJAS KAROGA SVĒTKOS. Dažiem no skolēnu vidus pēc dāvanām bija jānāk vairākkārt. Jauniešu sejās bija gandarījums, ka viņu paveikto novērtē. Attēlā: skolēni saņem pateicības veltes no AS «Latvijas valsts meži» un Jāņa Rozes grāmatnīcas. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru