Paradīzessnibis.lv dižojas Ķīpsalā

- 18.Februāris, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājis tūrisma industrijā iesaistīto mājas darbu atrādīšanas brīdis — ikgadējā tūrisma izstāde Balttour 2015. Naukšēnu un Rūjienas puses enerģiskāko uzņēmēju kopprojekts Paradīzessnibis.lv kopš savas dibināšanas pagājušā gada janvārī šajā izstādē piedalās otro reizi — šogad «pilnā formātā»: ar degustācijām, demonstrācijām un savu produktu tirdzniecību.

Secinājumi? Gan pozitīvi, gan negatīvi. Sāksim ar kūkas «krēma» daļu — daudz stenda apmeklētāju, kuri saka: bijām pie jums pirms gadiem pieciem, septiņiem un, ja viss tagad ir atsācis darboties, noteikti brauksim atkal! Arī tūrisma aģentūru pārstāvji, ar kuriem kādreiz bijusi laba sadarbība, saka: atgriezīsimies, liksim Naukšēnus atkal savos maršrutos!

Cietais «biskvīts» — nu neprotam mēs Latvijā sevi «pārdot». Lielu daļu no izstāžu halles aizņēma novadu un dažādu citu teritoriālo konglomerātu prezentācijas stendi kā nodeva tam, ka mēs «esam». Tik ļoti ir sajūtams, ka esi vienkārši algots darbinieks, kuram par šīm dienām vēl arī maksā komandējuma naudu un kaut kā tās dienas te jāatstāv. Un, ko attiecīgajā novadā redzēt un apmeklēt, nav pat jāzina, tāpēc taču ir sadrukāti bukletu kalni un brošūru grēdas. Līdzīgas atziņas dzirdējām arī no draugiem — «Skrīveru mājas saldējuma» par dalību Berlīnes Zaļajā nedēļā. Kaut Ķīpsalas izstādes rīkotāji ar «nopietnajām» dalības izmaksām nemotivē būt klāt pašiem nelielajiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, tas būtu daudz vērtīgāk nekā šie pašvaldību reprezentācijas stendi — tik un tā daudzi apmeklētāji saka: Valmieras rajons, nevis Rūjienas vai Naukšēnu novads.

ATZINĪGS VĒRTĒJUMS. Izstādes apmeklētāju žests ir nepārprotams — Naukšēnu novadā ražotā produkcija ir garšīga un veselīga.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru