Parādījies cerību stariņš

- 25.Novembris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Piektdien, 20. novembrī, ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs tikās ar Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar Ekonomikas ministrijas izstrādāto priekšlikumu mājokļa pieejamības reformai.

Gandarīts par konstruktīvo dialogu pēc tikšanās bija ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs: «Jautājums par gadu desmitiem ielaisto mājokļu trūkuma problēmu un dzīvojamā fonda neatbilstību moderniem standartiem pašlaik ir Ekonomikas ministrijas prioritāšu sarakstā. Bez mērķtiecīgas valsts politikas un atbilstošiem finanšu resursiem liela daļa Latvijas ģimeņu turpinās dzīvot novecojušos, mūsdienu standartiem neatbilstošos mājokļos. Šim mērķim būtu nepieciešams 230 miljonu liels finansējums, kuru redzam kā daļu no Eiropas Atveseļošanās plāna. Šis ir jautājums, kur lēmums un finansējums ir nepieciešams nekavējoties, jo mājokļu pieejamība ir galvenais faktors, lai sekmētu ekonomisko izaugsmi reģionos, tāpēc ka bez cilvēkiem nav nākotnes ne mazām pilsētām, ne to ekonomikām.»

CERAM UZ TURPINĀJUMU. Skats uz abiem Valmierā uzbūvētajiem īres namiem no Mālu ielas puses. Ir pēcpusdiena, tāpēc auto stāvlaukums tikai daļēji aizpildīts, vakaros te brīvu vietu praktiski nav. Ja viss izdosies, kā plānots, tad tepat blakus – starp Ķieģeļu un Sporta ielām – varētu tapt vēl kāds daudzstāvu īres nams. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Zanda. - 25.Novembris, 2020 - 15:01

Cilvēkiem ar invaliditāti ir ļoti dārgi.

Pievienot komentāru