Par valsts politiku sporta finansēšanā

- 24.Septembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Faktiski līdz 2018. gadam, līdz nodokļu reformai, mēs bijām visai unikālā situācijā, jo sporta nozarē mums darbojās nodokļu atvieglojumi. Aptuveni pirms pusotra gada tika ieviesta jauna nodokļu pakete, un mēs pārgājām uz jaunu nodokļu režīmu, ko es varētu salīdzināt ar to situāciju, kāda bija Igaunijā. 

Domāju, ka tas ir normāls process, un šobrīd daudzām sporta organizācijām, tai skaitā arī Latvijas Olimpiskajai komitejai, ir jāpārorientē sava darbība un droši vien ir jāstrādā jaunos apstākļos. Jo cerēt uz to, ka mēs kaut ko pagriezīsim atpakaļ... Nu, neko mēs atpakaļ pagriezt nevaram! Jo šī likumdošanas pakete ir ļoti labvēlīga pašiem uzņēmējiem. 

Šobrīd ir grūti? Es teiktu – jā. Covid-19 krīzes ietekmē arī Latvijas Olimpiskajai komitejai tika apturēti un pārtraukti četri sadarbības līgumi ar Latvijas Olimpiskās komitejas atbalstītājiem. Un mēs, LOK, esam situācijā, kad gada ieņēmumu apjoms šo četru kontraktu laušanas rezultātā mums parādījās kā mīnus 680 tūkstoši eiro. Lūk, šāds piemērs no mūsu organizācijas.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru