Par Saeimas deputāta statusu

- 7.Februāris, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Ir labi, ka Liesmu lasa arī Saeimā. Vēl labāk, ja kā reakciju uz manu publikāciju Seda: TikTok briesmu stāsti un patiesība, kas laikrakstā bija otrdien, 30. janvārī, jau piektdien, 2. februārī, pa pastu saņēmu uz oficiālas Latvijas Republikas Saeimas deputāta veidlapas (divu A4 formāta lapu apjomā) rakstītu 14. Saeimas deputātes Glorijas Grevcovas vēstuli.

Protams, nogrēkojies ir žurnālists, kurš savas publikācijas ievadā atļaujas pateikt: «Video sižetos galvenie runātāji nav Sedas iedzīvotāji, bet par viņiem norūpējušies cilvēki no Rīgas – par melošanu no 14. Saeimas izmestā deputāte Glorija Grevcova un kāds lētas slavas kārotājs Rūdolfs Brēmanis.» Atzīstos, ka esmu izteicies pārāk emocionāli un līdz galam nepārbaudot faktu precizitāti, tāpēc atvainojos joprojām 14. Saeimas deputātei Glorijai Grevcovai par viņai nodarīto morālo kaitējumu un solos turpmāk – līdz viņas Augstākajā tiesā iesniegtās kasācijas sūdzības par Rīgas apgabaltiesas spriedumu izskatīšanai un galīgā lēmuma pieņemšanai – Grevcovas kundzi savās publikācijās minēt tikai kā 14. Saeimas deputāti.

Augstākās tiesas spriedums, cerams, būs finišs garākai epopejai ar Gloriju Grevcovu, kuru 14. Saeimā ievēlēja no partijas Stabilitātei!, taču tagad viņa jau no šīs partijas izstājusies un ir Apvienības Jaunlatvieši biedre. Iespējams, tāpēc, ka pret viņu jau kā 14. Saeimas deputāti tika uzsākts kriminālprocess par nepatiesu ziņu (datos par izglītību un darba vietu) sniegšanu Centrālajai vēlēšanu komisijai.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Guntis Vīksna - 15.Februāris, 2024 - 16:53

Man ir tas gods visiem "Liesmas" lasītājiem paziņot - kopš šodienas Glorija Grevcova VAIRS NAV 14. Saeimas deputāte. Kaut kādā mērā mans teksts izrādījās pravietisks...

veerotaajs - 16.Februāris, 2024 - 14:35

Vīksnas k-gs! Tas nav nekāds gods paziņot, ka Jūs esat neprofesionāls sava darba darītājs. Tagad G.G. varēs Jūs iesūdzēt par nepatiesas informācijas izplatīšanu. Viena lieta ir regulāri līst uz vēdera pašvaldības priekšā, bet otra lieta domāt par faktiem, kad rakstāt. Un šis nav nekāds joks par kuru būtu gods paziņot, jo, lai kā man nepatiktu G.G. politiskā ievirze un attieksme pret Latviju u.tml., Jūs esat izgāzies kā veca sēta. Varbūt Jūs pats esat noderīgais idiots??

Guntis Vīksna - 16.Februāris, 2024 - 17:13

Veerotaaja kungs! Nemēdzu šeit iesaistīties diskusijās, taču šoreiz būs izņēmums. Jā, man bija gods paziņot par vakar notikušo. Vēl lielāks gandarījums, ka de iure Latvijā trešajā un pēdējā tiesu instancē tika apstiprināts tas, kas de facto jau ar G.G. bija noticis jau pēc pirmās instances tiesas lēmuma, kas viņai bija notiesājošs. Līdz ar saistāms ar Saeimas Kārtības ruļļa prasībām. Tāpēc G.G. varēja būt kopš pirmās tiesas lēmuma līdz vakardienai 14. Saeimā kā deputāte tikai tāpēc, ka Latvijā ir triju līmeņu tiesas.
Par visu pārējo Jūsu tekstā - vērot un izteikt savus pieņēmumus par otra darbu ir tikai normāli demokrātiskā valstī. Manuprāt, vērtīga ir katra tā publikācija, kas izraisa polemiku. Labi, ja uz faktiem balstītu, bet var arī tā, pa Jūsu modei. Tā ir vienkāršāk un arī košāk sanāk.

Veerotaajs - 17.Februāris, 2024 - 09:17

Vīksnas k-gs! Jūs pārsteidzāties paziņojot tiesas lēmumu vēl pirms tā pasludināšanas. Tā katrā ziņā ir neprofesionālas žurnālistikas pazīme. Un vēl. Visticamāk, ka Jūs tagad kļūsiet par labu zelejamo materiālu Jaunlatvijas ES vēlēšanu kampaņā. Tā kā novēlu Jums izturību un atcerieties seno teicienu:- septiņreiz nomēri un tad vienreiz nogriez.

Pievienot komentāru