Par prioritātēm izvirzītas STEM nozares

- 4.Septembris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Zinību dienā Valmieras tehnikumā jaunieši pulcējās, lai sveiktu cits citu jaunā mācību gada sākumā. 210 audzēkņiem šī bija pirmā mācību diena Valmieras tehnikumā, bet kopumā šajā mācību gadā profesionālo izglītību tehnikumā apgūs 615 audzēkņi. Zīmīgi, ka šajā gadā jauno audzēkņu lielākā interese ir bijusi par tehniskajām programmām, jo drīzumā Valmieras tehnikumā tiks pabeigti Multifunkcionālās metālapstrādes mācību laboratorijas būvdarbi un labiekārtošanas darbi, kā arī izveidota IT laboratorija.

Ar šo Valmieras tehnikums skaidri iezīmē prioritāro attīstības virzienu – dabaszinātņu, tehnoloģiju un matemātikas jeb STEM izglītības jomu. Loģistikas programmā mācīties gribētāju bija tik daudz, ka tika atvērtas divas paralēlās grupas, taču, lai mācītos Programmēšanas programmā, jauniešiem nācās izturēt konkursu. Liela interese bijusi arī par Valmieras tehnikuma ilggadējām izglītības programmām – pavārs un viesmīlis.

LIELA JAUNIEŠU INTERESE bija mācīties loģistiku, kā rezultātā uzņemtas divas paralēlās grupas, bet topošajiem programmēšanas speciālistiem bija jāiztur iestājpārbaudījumi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru