Par prieku man, par prieku tev

- 22.Septembris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šovasar patiešām pozitīvu pienesumu Valmieras automīļiem devušas abas pašapkalpošanās auto mazgātavas. Galu galā papildus deviņas slapjās apstrādes vietas, rēķinot uz pilsētas un tuvāko novadu, kā arī Valmieras caurbraucēju autoparku, ir gana daudz.  Lielākoties abās vietās var klāt tikt bez stāvēšanas garās rindās, vismaz Rīgas ielā noteikti. Tīri subjektīvi šķiet, ka potenciālo klientu atsaucība katrā vietā ir nedaudz atšķirīga, taču  mans mērķis nav vienu izcelt pāri otrai. Pieļauju, ka pēc pašmazgātāju ekspansijas nedaudz krities klientu skaits tradicionālajās moikās, taču te var runāt tikai par veselīgu konkurenci — palielināts pieprasījums pēc šī pakalpojuma Valmierā ģenerēja adekvātu piedāvājumu. Vēl kas ļoti būtiski — šis jaunais piedāvājums ir par adekvātu cenu. Šodien jau par piecīti Valmierā var nomazgāt, noskalot, novaskot un uzspodrināt vieglo auto no ārpuses plus vēl diezgan pamatīgi izbirstēt arī automašīnas salonu. Lepni! Protams, pašam jādarbojas būs raitā tempā, taču kā citādi izbēgt no liekiem kilogramiem?

Daži pozitīvi motīvi vērojami arī satiksmes jomā, konkrēti Georga Apiņa ielas rekonstrukcijas projektā. Vēl viņnedēļ brīvdienu vakaros dažs labs vietējais taksists pilnīgi nelegāli, pat pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumus, jau atļāvās līkumot starp apakšzemes komunikāciju kontrolaku izaugumiem uzbērumā pa Apiņielas un Beātes ielas krustojumu, taču kopš 16. septembra klienti jau pilnīgi oficiāli ir tiesīgi pa fiksam iebraukt Apiņielas veikalu top! un Vētras durvju priekšā. Grants un šķembu maisījums smiltīm pa virsu, un viss notiek! Starp citu, par visai augstu ielas lietotāju — braucēju disciplīnu visos remontdarbu mēnešos liecina fakts, ka Rūcamlapas rīcībā ir informācija tikai par vienu gadījumu, kad kāds auto stūrētājs ar savu spēkratu nebija varējis iekļauties atlikušās asfaltētās Apiņielas brauktuves daļas gabarītos. Tikai viens vienīgs!

STRĪDĪGA VIETA. Ap pusdienlaiku šī gājēju pāreja Cēsu ielā maršrutā autoosta – Vidzemes Augstskola īpaši transporta plūsmu neietekmē: gājēji iet un braucēji brauc bez liekas kavēšanās. Nedaudz cita aina ir darbdienu rītos un pievakarēs, kad automašīnu plūsma kļūst krietni intensīvāka, un pat divi trīs kājāmgājēji uz zebras uzreiz izveido garu apstājušos automašīnu rindu abos virzienos. Iespējams, te ko labot patiešām varētu ar luksoforu aprīkota gājēju pāreja.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru