Par īrniekiem un dzīvokļu īpašniekiem

- 23.Janvāris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Tas, ka Valmierā ir dzīvojamā fonda trūkums, ir fakts, ko atzīst arī pašvaldība. Nevarētu teikt, ka Valmiera ir pārapdzīvota, bet atrast labu dzīvokli ne par Rīgas cenām ir grūti. Kad es meklēju dzīvesvietu šeit, piedāvājumā bija neremontēti pagrabstāva dzīvokļi, kuros nav iespējams dzīvot. 

Bija arī dzīvokļi, kas remontu nebija redzējuši kopš padomju laikiem, bet cena tāda, it kā tikko būtu remontēts. Tas ir saprotams, ka katrs ar savu īpašumu dara, ko grib. Var izīrēt, var arī turēt tukšu. Tomēr neadekvātās īres cenas nepatīkami pārsteidz. Jā, protams, var vēlēties atgūt naudu, kas ir ieguldīta īpašumā. Tikai, ja par neremontētu dzīvokli vēl jāmaksā drošības nauda, reti kurš vēlēsies tur iet dzīvot. Zinot praksi, ka ne visos gadījumos depozītu atmaksā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Lasītājs - 24.Janvāris, 2020 - 08:59

Vistrakākā ir dzīvokļu īpašnieku rīcības neprognozējamība. Neatkarīgi no tā, ka būsi dzīvokli noīrējis uz konkrētu laiku, jebkurā brīdī var ierasties īpašnieks un un pateikt - man tagad šo dzīvokli vajag pašam, tinies. Nekur neliksies , būs dzīvoklis jāatstāj. Pieredze.

Pievienot komentāru