Par futbolu pie Gaujas

- 6.Marts, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Lai piedod citi sporta veidi, bet futbola kumosiņš Latvijā ir visgardākais. To apliecina arī tas izmisums pēc varas, kas novērojams pēc Vilpulkā dzimušā un Valmierā izskolotā Gunta Indriksona 22 gadu Latvijas futbola federācijas valdījuma ēras beigām.

Nav noslēpums, ka futbolā apgrozās vislielākie naudas līdzekļi, kas pieejami Latvijas sportā, – ir komandas, kas augstākās līgas startam atvēlējušas pat pāri par miljonu eiro; pie labvēlīgiem apstākļiem labus futbolistus par visai iespaidīgām summām iespējams pārdot ārzemju klubiem; tas ir masveidīgākais sporta veids, un, kur masas, tur arī nauda; tad vēl visa infrastruktūra, kas agrāk vai vēlāk tiks celta, un tā savukārt ir būvniecība.

Jaunā prezidenta vēlēšanās izrādījās, ka arī nākamo futbola ēru Latvijā uzsāks vīrs, kurā plūst Valmieras asinis, – ilggadējais Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, reiz taujāts par bērnībā (viņa vecvecāki bija valmierieši, arī tētis šeit dzimis) piedzīvotiem brīžiem mūsu pilsētā, ar siltām atmiņām atcerējās vasaras, kad Gaujmalā ar puikām spārdījis bumbu, kad tēvs viņu vedis uz J. Daliņa stadionu skatīt Gaujas meistarkomandu darbībā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru