Par biznesa vidi un darbiniekiem

- 1.Novembris, 2022
Laikrakstā

Nupat Liesmai bija garāka saruna ar Valmieras novada domes priekšsēdētāju, tajā tika jautāts arī par biznesa aktualitātēm pilsētā un Valmieras tuvākajā apkārtnē. Lūk, ko pastāstīja JĀNIS BAIKS. 

Kas jauns Rūpniecības un eksporta parkā? Puslīdz gatavas jau visas tur esošās ielas...

Šobrīd mums jau ir pirmais potenciālais nomnieks uz sarkano māju. Drīz notiks arī izsole. Vēl šogad uzsāksim būvēt arī jauno ražošanas ēku, tas būs vietā, kur savulaik atradās gaļas kombināta kautuve. Saistībā ar metāla sadārdzinājumu mēs tagad šajā angārā plānojam izmantot nevis metāla, bet dzelzsbetona kolonnas, tāpēc nākas precizēt projektu. Šobrīd dzelzsbetona konstrukcijas ir finansiāli izdevīgākas par metāla konstrukcijām. Manuprāt, Rūpniecības un eksporta parkā lietas patlaban virzās uz priekšu labi. Šobrīd esošajām telpām jau mums ir divi nomnieki – pašmāju būvniecības firma SIA Aimasa un mašīnbūves uzņēmums ar lielu eksporta potenciālu SIA HTH Group no Cēsīm.

TOP INFRASTRUKTŪRA. Piektdien Smiltenes 8CBR ceļinieki klāja pirmo asfaltbetona seguma kārtu šovasar faktiski pilnīgi no jauna izbūvētajā Zāļu ielā (paralēla iela Kauguru ielai) – vienā no topošā Valmieras Rūpniecības un eksporta parka robežielām. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru