Par aktuālo novadā

- 11.Jūnijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ar pašiem karstākajiem jaunumiem vasaras ieskaņā Burtnieku  iepazīstina MĀRTIŅŠ KĻAVIŅŠ, Burtnieku novada paš­valdības izpilddirektors. 

Nupat valdība deva zaļo gaismu 15 bērnudārzu celtniecībai Latvijā. Vai starp laimīgajiem trāpīja arī Burtiņš ar iecerēto piebūvi? 

Nē, mūsu lūgums no šī saraksta ir izmests ārā, formālais atteikuma iemesls – rindā nav 100 bērnu, mums šobrīd ir apmēram 80. No otras puses tiek solīts, ka tūlīt Latvijā dalīs naudu ekonomikas sildīšanai, celtniecība būs viena no atbalstāmām nozarēm. Visām pašvaldībām bijis uzsaukums iesniegt savus objektus, kuriem ir gatavi projekti, vēlams jau notikuši iepirkumi. Lai tūlīt visu var darīt! Mums ir pat iepirkums beidzies un bez kādiem lieliem juridiskiem strīdiem, atliek tikai dot zaļo gaismu, un viens paliels reģionālais objekts notiktu. Kontekstā ar reģionālo reformu šī piebūve Burtiņam vajadzīga, tas taču būs faktiski jaunā novada, tostarp Valmieras, bērniem!

MIRKLIS PIRMS. Šodien Vecatē brīvdabas estrādes rekonstrukcijas darbi jau beigušies, kopiespaids pavisam glīts, bet tā šajā objektā izskatījās aprīlī.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru