Pandēmijas produkts ar labu pievienoto vērtību

- 29.Janvāris, 2021
Mājā un sētā
Laikrakstā

Mēdz teikt: gudrs saimnieks kamanas kaļ vasarā, bet ratus ziemā. Tad nu «Liesma» vēlējās noskaidrot, kā pērn pandēmijas laikā Valmierā tapušā zīmola «For My Plants» izveidotāji LIĀNA un ARTURS KAŽMERI gatavojas jaunajai zemes darbu sezonai. Ievērojot distancēšanās noteikumus, intervija notika attālināti.

Pērnajā vasarā, radot zīmolu «For My Plants», jūs zibenīgi kļuvāt par mediju un sociālo tīklu varoņiem. Vai gaidījāt tik lielu interesi par savu produktu – kūdras maisījumu telpaugiem? 

Liāna: – Darbs pie «For My Plants» zīmola aizsākās jau 2019. gada rudenī, kad vērojām izteiktu telpaugu popularitātes pieaugumu un to iegādi interneta veikalos. Mūsu zīmols, e-komercijas veikals un biznesa stratēģija sākotnēji tika radīta ASV tirgum. Taču 2020. gadam bija citi plāni. Pandēmija pārsteidza brīdī, kad biju jau uzteikusi stabilu darbavietu pēc otrā bērna dekrēta atvaļinājuma, kad bijām jau investējuši savas finanses jaunā zīmola, e-veikala un produkta dizaina izveidei. Atlika vien pasūtīt iepakojumus par atlikušajiem ģimenes iekrājumiem. Tā kā mūsu vilciens jau bija uzsācis gaitu, nolēmām drosmīgi turpināt ceļu, lai arī nākotnes plāni bija neprognozējami. Sapratām, ka mūsu finanšu plāns vairs neatbilst realitātei, jo piegādes izmaksas uz ASV divkāršojās. Sprīdīša sprints ātri vien atveda atpakaļ uz mājām – pielāgojāmies situācijai un pārstrukturējāmies uz Latvijas tirgu.

LIĀNA un ARTURS KAŽMERI: «Ar savu produktu nu esam augu kopšanu pacēluši jaunā līmenī!» Roberta Āboltiņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru