Palīgi un triki ideālai atpūtai: 12 īpašas lietotnes ceļojumiem

- 17.Jūnijs, 2022
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Līdz ar vasaras iestāšanos ir sākusies atvaļinājumu sezona. Ja nepieciešamas jaunas idejas vai padomi  ceļojumu plānošanai, noderēs dažādas mobilās lietotnes.

Lietotnes tālrunī var palīdzēt ne tikai plānošanas procesā, kad meklējat iedvesmu ceļojumiem, labākās viesnīcas, restorānus un aizraujošākos maršrutus, bet arī tad, ja vēlaties atrast labierīcības citā valstī vai mēģināt tikt galā ar laika joslu izmaiņām.

«Mobilais telefons ir ierasts un neaizstājams palīgs mūsu ikdienā. Arī ceļojumos varam ņemt talkā viedtelefonu, kas palīdzēs gan labāk plānot, gan izbaudīt ceļojumu. Bez ierastās navigācijas funkcijas, kas palīdz orientēties nepazīstamās vietās, ir virkne dažādu noderīgu lietotņu, kas ceļošanu var atvieglot, padarīt mierpilnāku un interesantāku. Ja izvēlies izmantot kādu no lietotnēm, iesakām to lejupielādēt drošos un pārbaudītos interneta veikalos, piemēram, «Google Play» vai «App Store», kā arī pārliecināties, kuri pakalpojumi ir bez maksas, bet par kuriem būs jāveic papildu maksa,» saka «Tele2» tehniskā servisa vadītājs Gints Peičs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru