Paldies par ceļamaizi nākamajai desmitgadei

- 1.Oktobris, 2010
Izglītība
Laikrakstā

Izskanējušas svinīgās runas un valša ritmi, apēsta svētku torte, apklusuši salūta šāvienu trokšņi un ciemiņu balsis, un Valmieras Valsts ģimnāzija sāk atkal jaunu darba desmitgadi. Taču skolas saime vēl joprojām jūt savu viesu un absolventu laba vēlējumus un sirds siltumu, ko saņēmām ģimnāzijas 90 gadu jubilejā.

GADAGRĀMATU VEIDOTĀJU TIKŠANĀS. No kreisās: Māra Zemeša (Liepa), Ingūna Potetinova (Kaņepe), skolotāja Signe Ābola, Kārlis Ķibermanis, skolotāja Santa Tanenberga, Kristīne Auziņa (Gubina), Māris Veide un Lita Bērziņa.

Tamāras Visockas foto

Deviņdesmit gadi — diezgan cienījams vecums. Un, lai gan tovakar skolā bija atvērts katrs kabinets un aizņemts katrs stūrītis, bija jāsaspiežas mīlīgāk un ciešāk, lai cimdiņā vietas pietiktu visiem, — skola zumēja un dūca kā bišu strops, un droši vien tā bija arī sirmo, simtgadīgo mūru izturības pārbaude. Uzņemt vairāk nekā tūkstoti absolventu nav joks.Dzimšanas dienā kā jau jubilejā — ziedi, dāvanas, bučas un vēlējumi. Šķiet, pat daba bija sarūpējusi skaistu dāvanu — brīnišķīgi saulainu dienu, siltu vakaru un romantisku, zvaigžņotu nakti.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru