eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas
Reklāma1300 × 120 px

Otrdienās var ciemoties «Atspulgā»

IL

Ilze Kalniņa

Autors • 21.03.2025.

Otrdienās var ciemoties «Atspulgā»
Burtu izmērs
Otrdienās var ciemoties «Atspulgā»

Otrdienas atspuldzieši sauc par Atvērto durvju dienām, kad viņi savu varēšanu ne tikai parāda, bet arī ierāda ciemiņiem. 


«Kopā ar bērnudārzniekiem, skolēniem, senioriem, arī aizņemtiem pieaugušajiem, kas atraduši brīvu brīdi, atspuldzieši meistaros papīra ziedus, filca niekus un gatavos gardākos salātus pasaulē, tāpēc aicinām ciemos,» saka Fonda «Iespēju tilts» vadītāja Gunta Dubulte, kura vada arī centra «Atspulgs» darbu, atgādinot, ka Vaidava ir atspuldziešu mājas arī tiešā nozīmē, jo daudzfunkcionālajā atbalsta centrā ik dienas viņi piedalās specializēto darbnīcu nodarbībās, bet turpat netālu, bijušajā Vaidavas skolā, kur izbūvēti dzīvokļi, ir viņu mājvieta.

ATSPULDZIEŠI ik dienas ir kopā un rada jaunas lietas specializētajās darbnīcās. Otrdienas ir Atvērto durvju dienas, kad tiek gaidīti ciemiņi uz kopā būšanu un kopā darīšanu.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 120 px