Osteorefleksoterapija – Nobela prēmijas cienīga ārstniecības metode*, kas palīdz atgūt dzīves kvalitāti

2.Septembris, 2016
Veselība un labklājība
Portālā

Muguras un locītavu sāpes, osteoporoze un citas ar sāpēm saistītas slimības apgrūtina ikdienu ne tikai vecākās paaudzes cilvēkiem. Pārvarēt šīs kaites efektīvi palīdz osteorefleksoterapija.

Daktere AIRISA IRBE ar šo metodi veiksmīgi ārstē pacientus Rīgā, LU Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūtā, kā arī Valmierā un Cēsīs. Viņa ir sertificēta osteorefleksoterapeite, mācījusies pie profesora Georga Jankovska, kura vadībā šī metode tika izstrādāta Latvijas Universitātes Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūtā. Osteorefleksoterapiju pirmoreiz pielietoja 1957.gadā, tā guvusi atzinību visā pasaulē un veiksmīgi konkurē ar medikamentiem, ķirurģiskām operācijām un citiem ārstniecības veidiem.

Daktere Irbe stāsta: ”Šī metode balstās uz atklājumu, ka kaulu nervi ir saistīti ar muguras un galvas smadzenēm, un, kairinot kaulu receptorus, iespējams ietekmēt citas organisma sistēmas un funkcijas. Procedūra palīdz atjaunot kustību apjomu sāpīgajā locītavā, novērš sāpes elkoņa, pleca, ceļa, gūžas, pēdas u.c. locītavās un mugurkaulā, palīdz sadziedēt slikti dzīstošus kaulu lūzumus, kā arī labvēlīgi ietekmē citu orgānu un sistēmu darbību."

Metodes gudrība slēpjas organisma spējā pašam sevi dziedināt. Ļoti vienkārši to var skaidrot tā — prasmīgi veikti dūrieni noteiktos mugurkaula punktos aktivizē kaulu cilmes šūnu pavairošanos, un tās, nonākot asinsritē, ne tikai iedarbojas uz slimības skartajām vietām organismā, bet arī rosina tā pašatjaunošanos. Ne velti dakteres Irbes pacienti ievērojuši, ka osteorefleksoterapijai ir pozitīvi blakusefekti — mundrums, labs noskaņojums, vairāk enerģijas.

Cēsu pacienti par dr. Irbes veiktajām osteorefleksoterapijas procedūrām

Sandra Miezīte no Drabešu pagasta stāsta, ka iepriekš vērusies pie dažādiem ārstiem, bet jūtamus rezultātus un gandarījumu sniegusi tikai šī metode: "Man mugurā ap jostasvietu bija sasēdušies skriemeļi un spieda uz nerviem, īpaši kājās Bija grūti paiet, mazgāt grīdu, kur nu vēl darīt āra darbus. Sāpes dzina izmusumā. Ārsti tikai izrakstīja pretsāpju zāles, no tām uzlabojumus nejutu. Ārstēšanās pie dakteres Irbes ir devusi labus rezultātus — varu pilnvērtīgi kustēties un pat strādāt dārzā. Brīnumi gan nenotiek — lai uzturētu labu pašsajūtu, ar pāris apmeklējumiem būs par maz. Vismaz reizi mēnesī dodos uz procedūru. Ļoti priecē attieksme — daktere vienmēr sagaida ar smaidu, prot optimistiski noskaņot. Tādam vajadzētu būt ārstam!"

Maiga Šīrante visvairāk cieta no locītavu sāpēm, bet bija arī citas veselības problēmas: "Jau pēc dažiem apmeklējumiem jutos labāk. Pagaidām bez tiem varu iztikt, bet, ja būs nepieciešams, atkal pieteikšos vizītei." Viņa iesaka ikvienam, kas cieš no sāpēm, aiziet uz konsultāciju pie osteorefleksoterapeita, lai pārliecinātos par šīs ārstēšanas metodes piemērotību savai diagnozei.

Osteorefleksoterateita palīdzību visbiežāk meklē pacienti ar kaulu un locītavu slimībām, bet šī metode palīdz cīnīties arī pret dažādām citām kaitēm, piemēram, bronhiālo astmu, depresiju, migrēnu un virkni citu slimību.

 

Daktere Airisa Irbe pieņem Valmierā, Veselības centrā „Bastions“, Bastiona ielā 24. Pieteikšanās reģistratūrā pa tel. 28692800. Konsultācijas ir bezmaksas.

 

*no LZA prezidenta O.Spārīša runas „Nobela prēmijas vilinājums” 2014.g. 8. decembrī: ”Mūsu zemē gan ir šādas prēmijas cienīgas izstrādnes un atklājumi medicīnā, kur Latvija ir pionieris. Te noteikti pieminami mūsu unikālā ķirurga un cilmes šūnu stimulācijas metožu pētnieka, osteorefleksoterapijas metodes pamatlicēja Georga Jankovska atklājumi, kuri ir aizsākušies jau pagājušā gadsimta 50.gados..”

 

DARBA VIETĀ. Sertificēta osteroreflekstoerapeite Dr. Airisa Irbe: "Ļoti priecājos redzot, ka pēc noteikta procedūru skaita pacientiem pazūd sāpes un uzlabojas dzīves kvalitāte."

Apmaksāta publikācija.

Komentāri
Pievienot komentāru