Novērtē un iesaisties ZAAO pakalpojumu pilnveidē!

22.Novembris, 2022
Laikrakstā

Reģionālais atkritumu apsaimniekotājs SIA ZAAO līdz 1. decembrim aicina klientus novērtēt esošo pakalpojumu kvalitāti, uzņēmuma darbību, kā arī sniegt viedokli, lai veiksmīgāk ieviestu jaunus pakalpojumus.

Lai pilnveidotu ZAAO darbību, no 15. novembra līdz 1. decembrim ikviens ZAAO klients aicināts aizpildīt ikgadējo klientu aptauju, novērtējot esošo pakalpojumu kvalitāti, ZAAO darbinieku darbu, ZAAO īstenotās aktivitātes un akcijas, kā arī sniegt viedokli par informācijas kanāliem un plānotajiem jaunajiem pakalpojumiem, piemēram, bioloģisko atkritumu savākšanu.

Elektroniski aizpildāma anketa pieejama www.zaao.lv, kā arī:

privātpersonām un juridiskām personām https://ej.uz/anketa_ZAAO_2022

daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem https://ej.uz/anketa_ZAAO_2022_dz

Anketu var aizpildīt arī ZAAO Klientu apkalpošanas centrā Valmierā, Rīgas ielā 32, pie klientiem pieejamā datora.

Anketas aizpildīšana prasīs 8 – 10 minūtes.

Klientu sniegtais viedoklis ZAAO ir nozīmīgs ne tikai tādēļ, lai saprastu esošo pakalpojumu kvalitāti, bet īpaši svarīgs tas ir jaunu pakalpojumu ieviešanā. 2021. gadā veiktajā aptaujā izzinājām klientu paradumus pakalpojumu pieteikšanā, un iegūtie rezultāti bija vērtīgi, uzsākot darbu pie ZAAO klientu pašapkalpošanās portāla izveides, ko plānots publicēt jau 2023. gadā.

Šī gada aptaujā vēlamies uzzināt klientu viedokli gan par bioloģisko atkritumu savākšanas pakalpojumu, kas visā reģionā ir jānodrošina no 2024. gada, gan par Lietu nodošanas, apmaiņas vai iegādes centra izmantošanu, ko plānots izveidot LIFE integrētā projekta Atkritumi kā resursi Latvijā – Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju ietvaros.

Aicinām arī šogad būt aktīviem anketas aizpildē un sakām paldies ikvienam par iesaisti un veltīto laiku ZAAO pakalpojumu pilnveidei!

ZAAO

Noskenējot ar mobilo telefonu šo QR kodu, lasītājs nonāks uz rakstu un anketu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru