Novērtē interesi par medicīnu

- 1.Jūnijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīca ar prieku saņēma Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas (VPVĢ) ielūgumu pēc Covid-19 laika pārtraukuma atkal piedalīties tradicionālajos Karoga svētkos.

Šajos svētkos slimnīca tradicionāli sveic skolēnus, kuri guvuši panākumus mācību olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs, pierādot savas lieliskās zināšanas bioloģijā, ķīmijā un fizikā – zinībās un gudrībās, kādas nepieciešamas, lai apgūtu arī mediķa profesiju.

Šogad Vidzemes slimnīcas apsveikumu saņēma divas ģimnāzijas audzēknes. Kā apsveikuma uzrunā teica slimnīcas valdes loceklis Andis Krūmiņš, «slimnīcas kolektīvs lūkojas pēc jauniem un izglītotiem kolēģiem, tāpēc atbalsta dabaszinību apguvi un skolēnus, kuri to dara ar panākumiem».

APSVEIKUMU no Vidzemes slimnīcas valdes locekļa Anda Krūmiņa saņēma 12.b klases skolniece Elīza Bediķe (no kreisās)  un 12.c klases skolniece Ance Ozola, kuras ar panākumiem piedalījušās skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencēs sadaļā «Bioloģija/Medicīnas zinātnes». Sandras Gredzenas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru