Novērtē 30 draudzības gadus

29.Maijs, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Šogad aprit 30 gadi sadraudzībai starp Valmieras Viestura vidusskolu un Vācijas Giterslo reģiona Hārzevinkelas ģimnāziju. 3. maija tradicionālajā skolas pasākumā «Viesturskolas lepnums» atzīmējām šo skaisto jubileju kopā ar Hārzevinkelas ģimnāzijas pārstāvjiem Urti Rosi de Vrīsu, Betinu Hiltrūdi Potingu un Verneru Junkerfojerbornu.

Uz pasākumu tika aicināti un ieradās šīs sadraudzības aizsācēji un turpinātāji – Valmieras Viestura vidusskolas bijušais direktors Ivars Briedis, pašreizējais direktors Uldis Jansons, ilggadējie skolotāji Dzintra Grava, Ģirts Grava, Ilga Verovkina, Gunārs Verovkins, Maira Tiltiņa, Everita Groševa, Ina Grāvīte. 

Pasākumu ar svinīgo uzrunu atklāja mūsu skolas direktors Uldis Jansons. Viņš izteica atzinību un pateicību visiem sadarbībā iesaistītajiem esošajiem un bijušajiem vācu un latviešu skolotājiem. 

Informāciju sagatavoja Ina Grāvīte un Everita Groševa

SADARBĪBA, kuras vērtību un nozīmi spēcinājis laiks. Tā tika izveidota īstajā brīdī un arvien attīstās. Vācijas puses kolēģi un viesturieši sadraudzības 30. gadskārtas kopbildē. Kalvja Zaļaiskalna foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru