Noslēgusies pieteikšanās projektam "Nesmēķējošā klase"

- 22.Septembris, 2010
Izglītība
Portālā

Noslēgusies pieteikšanās dalībai Veselības inspekcijas izsludinātajā konkursā 7.-8. klašu skolēniem „Nesmēķējošā klase”. Savu apņēmību nesmēķēt izteikušas 266 klases:  84 klases no Vidzemes, 81 klase no Latgales, 39 klases no Kurzemes, 35 klases no Rīgas un 27 klases no Zemgales.

Veselības inspekcijas speciālisti vēlas izteikt atzinību visām tām daudzajām klasēm, kuras projekta pieteikumā norādījušas, ka klasē neviens skolēns  nav smēķējis arī pirms dalības uzsākšanas projektā Nesmēķējošā klase.

Atgādinām, ka galvenais projekta mērķis ir pievērst pastiprinātu uzmanību smēķēšanas kaitīgumam un profilaksei skolēnu vidū. Projekta laikā skolas tiks rosinātas mācību un ārpusstundu aktivitātēs ietvert tēmas par smēķēšanas uzsākšanas iemesliem, par pasīvo smēķēšanu, par savas un apkārtējo cilvēku veselības cienīšanu un citām tēmām.

Papildus informācija par projektu un tā norisi pieejama Veselības inspekcijas mājaslapā www.vi.gov.lv un sociālajā tīklā www.draugiem.lv sadaļā „Nesmēķējošā klase”. Tālrunis informācijai:  67081613.

Komentāri
Pievienot komentāru