Noslēgusies konkursa Gribu būt mobils neklātienes kārta

28.Novembris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ir noslēgusies tradicionālā Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) rīkotā ikgadējā skolēnu konkursa Gribu būt mobils neklātienes kārta. Tajā pieteicās 534 komandas no 179 skolām, līdz ar to ir pārstāvēta ievērojama daļa Latvijas pamatskolu un vidusskolu.

Šis CSDD konkurss ir īpaši veidots 6. līdz 8. klašu skolēniem — topošajiem un esošajiem jaunajiem satiksmes dalībniekiem: mopēdistiem un velosipēdistiem. Apsveicami, un to apliecina lielais dalībnieku skaits, ka skolēniem ir liela interese par drošu ceļu satiksmi.

Neklātienes kārtā uzvar komanda, kas kopvērtējumā ieguvusi lielāko punktu skaitu. 10 veiksmīgāk startējušās komandas no katra reģiona tiks aicinātas uz klātienes sacensībām. Ja divām vai vairākām komandām ir vienāds punktu skaits, kas  teorētiski ļauj kvalificēties pusfināla sacensībām, tad uz pusfinālu tiek aicināta komanda, kura hronoloģiski agrāk ir beigusi risināt visus neklātienes kārtas uzdevumus.

TIKŠANĀS VIETU MAINĪT NEDRĪKST. Jau ierasts, ka viens no reģionālajiem konkursa Gribu būt mobils pusfināliem notiek Valmieras sākumskolas plašajā un gaišajā zālē.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru