Noslēgts līgums par Valmieras pils kultūrvides centra būvniecību

- 8.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

18. jūnijā Valmieras pilsētas pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA «R.K.C.F.Renesanse» par Valmieras pils kultūrvides centra Bruņinieku ielā 1 būvniecību. Būvdarbu laikā tiks veikta esošo pils ZR mūru restaurācija un konservācija, veikta jauna objekta – Valmieras pils kultūrvides centra – būvniecība, kā arī vecās aptiekas ēku ansambļa pārbūve. 

Atbilstoši atklāta konkursa rezultātiem būvdarbu līgumsumma ir 3198259,49 eiro ar PVN. Darbu izpildes termiņš ir 14 mēneši. Darbu būvuzraudzību objektā atbilstoši iepirkuma rezultātiem nodrošinās SIA «BŪVĒLOGS projekti» par kopējo līgumsummu 23474,00 eiro ar PVN. Savukārt būvdarbu autoruzraudzību atbilstoši iepirkuma rezultātiem veiks PS «zgt» par kopējo līgumsummu 32670,00 eiro ar PVN.

  Ideja par Valmieras pils kultūrvides centra būvniecību aizsākās 2015. gada septembrī, kad pašvaldības dome lēma par atbalstu projekta īstenošanai, paredzot metu konkursa organizēšanu un piedāvājumu nozares speciālistiem izstrādāt arhitektonisko risinājumu idejas Valmieras pils kultūrvides centra ēkas būvniecībai.   

SAGLABĀJOT DAĻU PILS MŪRU, plānots attīstīt kultūrvides centru. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru