Noslēdzies kārtējais "URDAS" mācību gads

25.Maijs, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Dabas un tehnoloģiju parks URDA, kas ir SIA ZAAO vides izglītības realizēšanas vieta, noslēdz mācību gadu. Tas aizvadīts, pielāgojoties esošajai situācijai un atrodot efektīvus veidus attālinātām nodarbībām, iedrošinot iesaistīties vides izziņā, saņemot norādes interneta vidē.

Aizvadīto mācību ciklu rezumē URDAS vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča: «Šis mācību gads mums visiem bijis izaicinājumu pilns. Novērtējam, ka gan skolas, gan pirmsskolas spēja pielāgoties un mācīties par vidi arī tiešsaistē un interese par vides jautājumiem nebūt nemazinājās. Arī aktivitāte URDAS rīkotajās akcijās parādīja, ka izglītības iestādes ir un būs gatavas pētīt un doties dabā, mācīties par vidi arī neierastākā veidā. Lai gan šobrīd vēl nav skaidrs, vai rudenī varēsim tikties klātienē, mēs jau plānojama jaunus izaicinājumus, lai kopā mācītos un pētītu.»

Šogad neizpaliek skolēnu un pedagogu godināšana par kopā paveikto. URDAS komanda steidz nogādāt dāvanu kartes, pārsteigumu balvas un atbalstītāju dāvanas uz aktīvākajām izglītības iestādēm, kuras gan vākušas pārstrādei makulatūru un PET pudeles, gan pildījušas vides izglītības pedagogu izstrādātos uzdevumus cilvēka un vides mijiedarbības izprašanai.

No konkursu laureātiem dažādās URDAS organizētajās akcijās Liesma šoreiz pieminēs vien izglītības iestādes, kas atrodas topošā Valmieras novada teritorijā. 

AKCIJA DĀRGUMU MEDĪBAS. Bērni veido kompostu. Foto no URDAS arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru