Noslēdzies foto projekts

- 23.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien, 19. martā, Valmierā, stāvlaukumā pie bijušās centra katlumājas, norisinājās pēdējā fotografēšanās pieturvieta pasaules lielākajam cilvēku foto projektam «INSIDE OUT». Daloties ar savu foto portretu, cilvēki apliecināja, ka ikvienam ir iespēja padarīt labāku to vietu, kur dzīvojam.

Interesentiem pirms fotografēšanās bija jāaizpilda piekrišana. Foto projekta dalībniekiem, kuri nav sasnieguši pilngadību, piekrišanu aizpildīja vecāki vai aizbildņi. 

Liesma aprunājās ar dažiem foto projekta dalībniekiem.

Valmierietis Gustavs Māziņš: 

«Par foto projektu uzzināju lietotnes Facebook Valmieras pilsētas lapā; lai uzzinātu sīkāku informāciju, atvēru valmiera.lv mājaslapu. Man patīk iesaistīties dažādos projektos, un sapratu, ka šī ir forša iniciatīva, kurā piedalās ļoti daudz cilvēku visā pasaulē. Man vienmēr ir paticis būt daļai no kaut kā, tā, iespējams, ir zināma piederības sajūta, un tajā mirklī, kad fotogrāfijas būs izstādītas, tā būs piederības sajūta Valmierai, jo tas tiks parādīts Valmierā un topošajā Valmieras novadā. Fotografēties bija ļoti viegli, fotogrāfs ļoti labi strādā. Es  ikdienā arī fotografēju, bet man pašam ne vienmēr ir ērti fotografēties, taču bija ļoti patīkami.»

FOTO PROJEKTA PROCESĀ Juta Riekstiņa, kas jau divdesmit divus gadus dejo tautiskās dejas, patlaban TDA «Gauja» dalībniece. Foto projektam par godu apģērbusies nedaudz netradicionāli, jo noliktava, kurā atrodas TDA «Gauja» tērpi, ir ciet. Meklējusi mājās latviskus aksesuārus un komplektu – blūze, prievīte, matu lente, vainags un sarkana lūpu krāsa – ar ko arī sevi identificējot un bez šī komplekta nevarot iedomāties savu tradicionālo ikdienu, jo tautiskās dejas ir viņas dzīve, kurā pavada daudzas stundas nedēļā. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru