Nopietns ielas remonts Sedā

- 31.Oktobris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Patlaban Sedas centrā Uzvaras ielā rosās Valmieras būvfirmas WOLTEC vīri un tehnika, veicot pamatīgu ielas rekonstrukciju posmā no pilsētas centrālā laukuma uz veikalu top!

Piektdien Liesma gan pārlūkoja situāciju objektā, gan uzzināja šīs rekonstrukcijas iemeslus, par kuriem sīkāk pastāstīja Strenču apvienības pārvaldes vadītājs Jānis Pētersons: 

«Sedā uz ielām nekad nav bijusi lietus ūdens kanalizācija, vienkārši uz ielām veidoti kritumi, pa kuriem lietus ūdenim notecēt. Tieši satiksmes mezglā Sedas centrā pie autoostas apļa un tieši pie pašas autoostas parasti krājās lielas ūdens peļķes, apgrūtinot cilvēkiem iekāpšanu autobusā un izkāpšanu no tā. Mēģinājām ar dažādām lokālām metodēm radīt papildu ūdens noteci, taču tas nedeva gaidītos rezultātus.

VISS TOP NO JAUNA. Šeit, Sedā, uz joprojām vēl Uzvaras ielas tieši iepretī veikalam top! patlaban strādā Valmieras firmas WOLTEC vīri ar tehniku, uzstādot jaunas betona apmales brauktuvei, veidojot gan lietus ūdens noteci, gan arī jaunu trotuāru.  Gunta Vīksnas  foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru