Nopietni darbi Burtnieka krastā un Rencēnos

22.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Patlaban Burtnieku novadā tiek realizēti divi lieli SIA Zemkopības ministrijas Nekustamie īpašumi pasūtīti projekti. Pagājušajā nedēļā Burtnieks pabija abos objektos – gan jaunās Silzemnieku poldera sūkņu stacijas būvlaukumā, gan apraudzīja, kā sokas caurtekas pārbūve uz autoceļa Rencēni - Silzemnieki Rencēnos.

Kā pastāstīja poldera stacijas jaunbūvē sastaptais Zemkopības ministrijas Nekustamo īpašumu Valmieras sektora vadītājs Uldis Podnieks, patlaban būvdarbi, kurus kā ģenerāluzņēmējs veic uzņēmums SIA Riga rent, izpildīti apmēram par 350 tūkstošiem eiro, tas ir – apgūts vairāk par pusi no paredzētā apjoma. Jau veikta veco stacijas ēku konservācija, iztīrīts arī krājbaseins. Jau iebetonēti jaunās sūknētavas pamati, top jaunā sūkņu māja. Notiek jaunas elektrosistēmas pievadu ierīkošanas darbi, spiedvadu būvniecība, restu tīrītāja pamatnes betonēšana. Drīzumā, kad būs pabeigta sūkņu māja, varēs sākt triju jauno sūkņu uzstādīšanas priekšdarbus.

Īsumā par darba dunu pastāsta Bauskas firmas SIA Vesta ABM brigadieris Aleksandrs Platko: «Šajā objektā strādājam kā apakšuzņēmēji – mūsu ziņā visi betonēšanas darbi, arī pārējā celtniecība. Esam savu darāmo jau gandrīz paveikuši, lūk, tūlīt varēsim svinēt spāru svētkus jaunajai sūkņu stacijas ēkai, kurā strādās trīs jaudīgi sūkņi. Pats galvenais, ka esam jau tikuši galā ar lielajiem betonēšanas darbiem, izlīduši no būvbedres! Tagad galvenie darbi kolēģiem metālistiem, jo paralēli mums objektā strādā arī metāla darbu veicēji – firma SIA Ramda C no Jēkabpils.

JAU ŠOGAD SŪKŅIEM JĀSTRĀDĀ! Kā redzams, jaunajā Silzemnieku poldera sūkņu stacijā lielie darbi jau apdarīti, taču sīkumu vēl daudz. Jebkurā gadījumā nākamais pavasaris jāsagaida ar kaujas gatavībā esošiem sūkņiem, tāpēc strādniekiem no Bauskas un Jēkabpils Burtnieka krastā vēl kārtīgi jāiespringst, lai visu laikus pagūtu sagatavot.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru