No Valmieras līdz apjomīgam tirdzniecības tīklam «CITRO»

- 29.Aprīlis, 2022
Viesis
Laikrakstā

Nesen vēstījām, ka Zemkopības ministrija, Latvijas pārtikas ražotāji un mazumtirgotāji vienojušies par sadarbību pirmās nepieciešamības pārtikas preču nepārtrauktai pieejamībai patērētājiem. Starp noslēgtā memoranda parakstītājiem bija arī Valmierā pazīstams uzņēmējs IMANTS KELMERS – Valmieras Viestura vidusskolas 1997. gada absolvents, tagad 100% Latvijas kapitāla uzņēmumu apvienības SIA «Latvian Retail Management» valdes priekšsēdētājs, veikalu tīkla «CITRO» izveidotājs un Latvijas Mazumtirgotāju biedrības valdes loceklis.

Krievijas kara Ukrainā ietekmē ir samazinājusies pārtikas ražošanas izejvielu un energoresursu pieejamība. Pārtikas ražošanas pašizmaksa pieaugusi un produktu cenas turpina vēl augt. Kā šo un vēl citas krīzes radītās problēmas, jūsuprāt, risinās parakstītais memorands?

Nozari pārstāvošo organizāciju noslēgtais sadarbības memorands paredz visu iesaistīto pušu operatīvu un konstruktīvu sadarbību, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu nepārtrauktu pirmās nepieciešamības preču pieejamību un pēc iespējas mazāku preču cenu kāpumu, lai tas būtu samērīgs un pieejams iedzīvotāju pirktspējai. 

Šajos sarežģītajos ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos ir ļoti svarīgi spēt visiem kopā sadarboties vienota mērķa vārdā, lai atbalstītu Latvijas ražotājus un nodrošinātu nepārtrauktu pārtikas preču pieejamību. Esmu pārliecināts, ka memorandā ietvertās vienošanās ļaus elastīgi reaģēt uz straujām cenu izmaiņām nākotnē, tādējādi izvairoties no liekas ažiotāžas par atsevišķu pārtikas preču deficītu.

IMANTS KELMERS: mana devīze ir «Uzdrīksties mainīties!» Foto no personīgā arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru