Nepareizie un nevajadzīgie opozicionāri

- 7.Decembris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Vakar Latvijas Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēma lēmumu anulēt apraides atļauju patlaban Latvijā strādājošajai Krievijas neatkarīgajai televīzijas programmai TV Rain, kā šeit sauc vai pareizāk – sauca šīs valsts opozicionāro televīzijas kanālu Doždj.

Šis 2008. gadā dibinātais televīzijas kanāls uz Latviju pārcēlās pēc tam, kad Krievijā pagājušajā gadā tika pasludināts par «ārvalstu aģentu».

Pieņemts lēmums, ka apraides atļauja televīzijas kanālam beidzas pusnaktī uz ceturtdienu, pie tam atļaujas anulēšana nozīmē, ka TV Rain jeb Doždj – kā nu kuram labāk tīk, zaudēs arī licenci raidīšanai Eiropas Savienības (ES) teritorijā, kuru līdz tam televīzijai nodrošināja Latvija. Kā teikts oficiālajā paziņojumā, atļauja TV kanālam anulēta «saistībā ar draudiem valsts drošībai un sabiedriskajai kārtībai» pēc tam, kad kanāls jau divas reizes bija sodīts par dažādiem pārkāpumiem. Pie tam minētos draudus rada tas, ka televīzijas kanāla vadība «neizprot un neapzinās ne katra atsevišķa pārkāpuma, ne to kā vienota kopuma būtību un nopietnību».


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru