Nekas vēl nav beidzies!

- 29.Novembris, 2022
Laikrakstā

Šoreiz Liesmai pavisam negaidot jāatgriežas pie tik daudzreiz jau mūsu laikrakstā apspriestās tēmas par desmitgades pasažieru pārvadājumu iepirkumu, kas vēl pavisam nesen it kā cerīgi – ar uzvaru lotē Valmiera, Valka, Smiltene – beidzās ar VTU Valmiera bezierunu panākumu. Izrādās, te viss atkal sagriezies šķērsām! Par jauno situāciju stāsta VTU Valmiera valdes priekšsēdētājs AIGARS VĪTOLS.

Bet pirms tam – oficiāla informācija par Sabiedriskā transporta padomes 25. novembra sēdē lemto, kas attiecas arī uz Valmieras novadu un tuvākajiem kaimiņiem. 

«Tika apstiprinātas izmaiņas reģionālo sabiedrisko autobusu maršrutu tīklā Liepājas, Talsu, Preiļu, Smiltenes, Valmieras, Valkas novados un Valmieras pilsētā.

Sabiedriskā transporta padomē tika analizēti vairāku eksperimentālo pārvadājumu rezultāti un apstiprinātas izmaiņas vairākos reģionālās satiksmes autobusu maršrutos Liepājas, Talsu, Preiļu, Smiltenes, Valmieras, Valkas novados, iekļaujot tās pastāvīgajos kustību sarakstos.

Valmieras novada iedzīvotājiem ērtāka pārvietošanās būs maršruta Nr. 6619 Valmiera – Bērzaine – Vākšēni – Valmiera ietvaros, jo reiss pl. 12.00 būs pagarināts līdz pieturai Jaunzēmeles.

Sabiedriskā transporta padomē atbalstītas 2023. gadā plānotās izmaiņas Valmieras valstspilsētas maršrutu tīklā, kas ļaus pilsētas iedzīvotājiem un arī skolēniem ērtāk pārvietoties ar pilsētas autobusiem, kā arī nolemts slēgt reģionālās nozīmes maršruta Nr. 7600 Rīga – Valka reisus pl. 04.50 no Valkas autoostas un pl. 10.05 no Rīgas starptautiskās autoostas un atklāt jaunu reisu maršrutā Nr. 7825 Valmiera – Valka pl. 13.15 no Valmieras autoostas.

JOPROJĀM BRAUCAM! Kārtējais VTU Valmiera autobuss – šoreiz tas būs reiss Valmiera – Burtnieki – novada galvaspilsētas autoostā no stāvvietas dodas uz pasažieru iekāpšanas peronu. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru