Nekārojam neko, bez kā var iztikt

- 11.Janvāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Par to, cik darbīgs lielajā novadā ir bijis pagājušais gads, kas zināmā mērā noteiks arī šī gada gaitas, stāsta Jeru pagasta saimniecības vadītāja INDRA CELMIŅA.

«Gads pagāja diezgan darbīgs un saspringts, pielāgojoties jaunajiem apstākļiem. Daudzus jautājumus nācās risināt ar savu iniciatīvu un prasmi tikt galā saviem spēkiem. Ir darbi, kas palika nepabeigti, piemēram, jaunu malkas pievedumu tā arī nesagaidījām, cena kāpa un kāpa, bet labi, ka esam tik saimnieciski, ka bija sagādāta rezerve veselam gadam uz priekšu. Malka nepieciešama bijušās skolas ēkas apsildīšanai, kur izmitināts klientu apkalpošanas punkts, pavisam gadā izlietojam ap 140 kubu.

Tāpat arī cenu kāpuma dēļ Endzeles muižas ēkā nevarējām veikt nepieciešamo apkures sistēmas remontu, un šogad tas atkal būs iekļauts darāmo darbu sarakstā.

Jāteic, ka mums nekādu pārāk dārgu vai lielu prasību nebija un nav, dzīvojam taupīgi, luksus lietas nekārojam un neko, bez kā var iztikt. Zinām, kādi ir laiki un iespējas, tāpēc vēlamies tikai pašu nepieciešamāko. Piemēram, Ziemassvētku noformējumam negrasījāmies pirkt spīguļus par simtiem eiro. Iztikām ar to, kas ir. Uzskatu, ka mēs dzīvojam ekonomiski.

INDRA CELMIŅA.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru