Neizsapņotie bērnības sapņi

- 5.Jūnijs, 2020
Nedēļas nogale
Laikrakstā

«V-Muiža tuning» pamatā ir draugi AINĀRS ŠMITS un ANDRIS BĒRZIŅŠ. Viņus vieno interese par mašīnām, to pārveidošana, vizuāla uzlabošana un savu projektu atrādīšana tuvākos un tālākos pasākumos. 

Kā nonākuši pie šāda vārda? Abi skaidro, ka darbnīca ir Valmiermuižā, līdz ar to loģiski licies likt tādu nosaukumu. Ainārs saka: «Ja jau var būt Valmiermuižas alus, kāpēc nevar būt arī Valmiermuižas tūnings? Pirms gadiem pieciem, kad sākām darboties, tūnings jau bija kruts nosaukums. Tagad tādu nosaukumu nebūtu licis, drīzāk design (dizains – no angļu valodas, aut.).» Viņu papildina Andris: «Izklausās nedaudz bērnišķīgi esošais nosaukums. Domājam, varbūt kādreiz uztaisīsim re-brendingu un pārtaisīsim tā pa smuko.» Paši saka, ka šie ir neizsapņotie bērnības sapņi. 

Kā sākās tūnings, atbild Ainārs: «Valmiermuiža tuning aizsākās 2015. gadā, kad nokrāsoju golfu. Biju jau iepriekš krāsojis automašīnas, man bija auģiks, ar kuru kundze iebrauca sētā. Vajadzēja piekrāsot. Aizbraucu uz servisu un paprasīju, cik tas maksā, un tad sapratu, ka varu arī pats to izdarīt, rokas tomēr aug no pareizās vietas. Nokrāsoju – sanāca.» 

Par to, kā abi sākuši darboties kopā, stāsta Andris: «Man patika mašīnas, bet vispār nebiju ar tām saistīts. Līdz nopirku vienu mašīnu un caur mūsu kopējo draugu sāku interesēties vairāk par auto lietām. Tā sanāca, ka tika braukts uz kādu pasākumu Ventspilī. Tad Aināram vēl bija Audi zilā krāsā. Sākām čupoties, un man patika tas, ko Ainārs dara. Un es viņam pāris idejas izšāvu, kuras arī tika īstenotas. 

PIPARMĒTRU KRĀSAS GOLFS UN KONFEKŠU ORANŽAIS PASĀTS. Andra Ķestera foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru