Neizbraucamie ceļi rada problēmas operatīvajiem dienestiem

- 28.Marts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

SIA «ZAAO» aicinājusi iedzīvotājus novērtēt uz mājsaimniecībām piebraucamo ceļu stāvokli un ziņot, ja ir pamats aizdomām, ka atkritumu konteinera tukšošana nav iespējama. Lai netiktu bojāts klientu vai ZAAO īpašums, uzņēmuma speciālisti ar māju saimniekiem var vienoties par datumu, uz kuru pārcelt konteineru tukšošanu.

Cita situācija ir Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem – kā jau tas lasāms dienesta nosaukumā, palīdzība nav atliekama un pat kavējama.

«Pavasara mainīgo laikapstākļu dēļ visā ZAAO darbības reģionā ceļi kļuvuši slikti izbraucami. Vietām tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 6,5 tonnām, jo ceļi ir zaudējuši nestspēju. Atkritumu vedējs, kas ir savācis atkritumus, sver līdz 30 tonnām...

Daži klienti paši atsaka izvešanu, sakot, ka viņiem ir neizbraucams ceļš. Protams, pilsētā, kur asfaltēti ceļi, šādu gadījumu maz – problēma vairāk attiecas uz pilsētas pierobežu. Pašlaik šīs problēmas risinājums vairāk ir mūsu šoferu atbildībā – viņi var pieņemt lēmumu braukt vai nebraukt pa konkrētu ceļu, kā arī veikt foto fiksāciju, pēc kuras ZAAO speciālisti sazināsies ar klientu, informējot par nepieciešamību atkritumu konteinera tukšošanas reizi pārcelt. Šoferi ir pieredzējuši, izprot atkritumu savācējmašīnas darba specifiku, mašīnas gabarītus un masu, lieki neriskē, ievēro ceļa zīmes,» zināja teikt SIA «ZAAO» speciāliste ZANE LEIMANE. «Iedzīvotājiem jāzina – ja ir plānota konteinera tukšošana, bet tā nenotiek piebraucamo ceļu stāvokļa dēļ, par plānoto izvešanu nav jāmaksā. Kad ceļu stāvoklis uzlabojies, jāzvana ZAAO, jāvienojas par papildu konteinera tukšošanas reizēm un grafika maiņu, ja atkritumi ir uzkrājušies. Saziņa pa tālr.64281250 vai pa e-pastu zaao@zaao.lv.»


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru