Neguļam, bet domājam!

- 23.Aprīlis, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mums, vadot un pildot valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas ierobežojumus, ir skumji, jo esam no tiem allaž strādīgajiem un kustīgajiem cilvēkiem, kam pašlaik tik ļoti pietrūkst dažādu lielāku un mazāku tirdziņu atmosfēras. 

Ne mēs vienīgie izjūtam komunikācijas trūkumu. Mājražotājam tāpat kā jebkuram citam ražotājam ļoti būtiska taču ir atgriezeniskā saikne, kad, satiekoties ar patērētāju aci pret aci, vari dzirdēt atsauksmes par vienu vai otru produktu. Tieši tāpēc mēs allaž ar saviem saldajiem un skābajiem ievārījumiem, marinējumiem, vairāku garšu kečupiem, pikantajām mērcēm un arī ar vairāku garšu pašu ceptajām maizēm arvien apmeklējām gan vietējos Rūjienas tirdziņus un izstādes, gan arī ar LLKC organizēto un nodrošināto līdzdalību bijām starptautiskās izstādes «Rīga food» dalībnieki, bijām arī LLKC organizētajos Novadu garšas svētkos, kur Valmierā pat ieguvām apmeklētāju balsojuma «Tautas garša» apbalvojumu. 

Nu mums tā visa ļoti pietrūkst, bet vai tāpēc sēžam bezdarbībā? Gluži otrādi: plānojam, kur, ko un kā sēsim, stādīsim un audzēsim, lai atkal būtu, ko no sava dārza un savas siltumnīcas neskaitāmās burciņās salikt. Siltumnīcā un dārzā darbi jau sākušies. Jādomā arī par Rūjienas amatnieku biedrības «Rūzele» jaukās tradīcijas turpināšanu – katru gadu vasaras nogalē Tautskolas pagalmā godā celt kādu no dārza veltēm. Tā jau esam godinājuši ķirbjus, ābolus, kartupeļus, bet šoruden mums šim pasākumam būs jāgādā tomāti: gan svaigi, gan arī visdažādākajos produktos un pārstrādes veidos.

Latvijā patērētājiem www.novadagarsa.lv nu ir pieejama karte produktu piegādēm no visas valsts pārtikas ražotājiem, arī mēs esam šajā vietējo ražotāju sarakstā, tiesa gan, pagaidām vienīgie no Rūjienas novada. Izmantojot izdevību, vēlos pateikties SIA «Kunturi» un SIA «Liepkalni», kuri savās tirdzniecības vietās labprāt tirgo arī mūsu ražojumus, tādējādi atbalstot vietējos mājražotājus.

Pavasaris mudina kustēties. Gaidu pieneņu ziedēšanas laiku, lai atkal ievāktu to saulainos ziedus veselīgā sīrupa gatavošanai. Tas man arvien bijis viens no pirmajiem pavasara darbiem.

KOMANDA. Sandras Vilnes rosīgā ģimene pērn Valmierā, Novadu garšas svētkos. Sandra (no kreisās), meita Madara, meitas draugs Toms un Sandras vīrs Egons. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru