Negaidīts, taču valstiski labs rezultāts

- 25.Novembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Latvija ir savāda valsts. Korupciju te apkaro, laižot dārgus reklāmas rullīšus televīzijā un peldinot galvaspilsētā pa Dau­gavu vairākus desmitus tūkstošu eiro vērtu milzīgu putuplasta kartupeli, kuru tā apsviedīgie izgatavotāji lepni dēvē par aisberga redzamo daļu.

Par konkurences radīšanu konkrētā nozarē te cīnās, mēģinot izputināt par nodokļu maksātāju dārgu naudu gadu desmitu laikā izveidotu profilētu organizāciju ar profesionāliem kadriem un specializētu tehniku. 

Nupat samērā klusi – jo bez iecerētajiem spožajiem rezultātiem – beidzās Satiksmes ministrijas iecerētā revolūcija autoceļu uzturēšanas tirgū. Nozares ministrs Tālis Linkaits gan pauž lielu gandarījumu par paveikto: «Pateicoties tirgus atvēršanai, valsts iegūs labāku cenu par autoceļu ikdienas uzturēšanas pakalpojumiem. Kā redzam pēc saņemtajiem piedāvājumiem, izdevumus par ceļu uzturēšanas darbiem ir iespējams samazināt par līdz pat 19% gadā.»

No nākamā gada valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas tirgus tiks atvērts brīvai konkurencei, valsts autoceļu uzturēšanas pakalpojumu sniedzējus izvēloties atklātā konkursā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru