Ne peļņai, bet palīdzībai

- 4.Oktobris, 2012
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nesen Valmierā, Marijas ielā, durvis vēra jauns sociālās palīdzības veikals.

Pēc veiksmīgām sarunām ar Zviedrijas organizāciju Human Bridge šajā mācību gadā Valmierā atklātās skoliņas UniVersum dibinātājam un daudzu jaunu ideju ģeneratoram Andim Apsītim radās doma par šāda veikala izveidi Valmierā. Andis uz Zviedriju bija devies pēc palīdzības, bet zviedru piedāvājums pārsteidza. Zviedrijas organizācija Human Bridge nodarbojas ar sociālās palīdzības sniegšanu tur, kur tā nepieciešama. Šīs organizācijas aprūpē ir Āfrikas un Austrumeiropas valstis, arī Latvija un Igaunija. Tā, piemēram, Igaunijā zviedru sūtījumus saņem Tallinas Vasarsvētku savienība, kas tālāk tos sadala pavisam 14 veikalu tīkliem.

Andis Apsītis ir vienojies par regulāriem organizācijas Human Bridge sūtījumiem uz Valmieru. Zviedru atbalsts izrādījies tik dāsns, ka sociālās palīdzības veikalu tīklu var organizēt ne tikai Valmierā, bet arī visā Vidzemē.

Lietotajām precēm būs draudzīgas cenas, īpašas atlaides saņems daudzbērnu ģimenes, pensionāri, invalīdi, maznodrošinātie un personas ar trūcīgā statusa izziņu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru