Naudu tērēt vai krāt?

- 16.Jūlijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Vakardien, kad veikalā stāvēju rindā pie kases, gribot negribot dzirdēju sarunu, kurā divas sievietes apsprieda, kas ir nauda un kā viņas ar to rīkojas. Vienai sievietei tā esot tikai iztikas un savu vēlmju apmierināšanas līdzeklis. Otrai tā esot ļoti svarīga, jo viņa to tērējot ļoti apdomīgi un krājot īpašām lietām, par kurām jau sen esot sapņojusi. 

Paklausoties savu draugu loku, arī viņiem domas dalās, kur un kā iztērēt naudu un vai tā ir jākrāj vai jāšķiež pa labi un pa kreisi. Manuprāt, nauda ir domāta tam, lai tērētu, jo tā taču iet no rokas rokā. Tāpēc esmu par to, ka nauda jātērē SAJŪTĀM un PIEDZĪVOJUMIEM, ne lietu un dažādu krāmu kaudzei. Tās nopirks un ieliks skapī, taču nepaņems līdzi kapā, bet sajūtas un piedzīvojumi vienmēr paliks ar mums līdz mūža galam. Šeit nerunāju par ikmēneša maksājumiem, kuri katram ir obligāti, jo par saņemtajiem pakalpojumiem, protams, ir jānorēķinās, lai nav parādu. 

Runājot par loterijām, varu izstāstīt anekdoti, kā viens cilvēks katru vakaru lūdzis Dievu, lai viņš laimētu miljonu eiro. Līdz kādu dienu Dievs nav izturējis un teicis šim cilvēkam: «Vispirms nopērc loterijas biļeti un tad lūdzies!»


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru