Nastu un dāvanu pārkrāmēšana pirms Ziemassvētkiem

- 21.Decembris, 2017
Viedokļi
Laikrakstā

Ziemassvētku priekšvakars ierastā klusā pārdomu laika vietā šogad aiziet pārlieku skaļš gan pasaulē, gan arī Latvijā. It kā jau ir  pieņemts, ka netīkamās nastas vajag atstāt pie gada sliekšņa, lai nākamajā iekšā var doties vien ar gaišām domām un apņēmības pārpilni. Pārdomu vērts gan ir jautājums, vai šāda nastu pārkrāmēšana nebija izdarāma jau labu laiku pirms Ziemassvētkiem, varbūt brītiņu pēc tiem.

Taču varas vīri laikam gan zina, kādēļ ir tik skaļi un ko grib panākt. Taču te jāatgādina premjera Māra Kučinska šī gada sākumā teiktais: «Vēsture māca, ka mazas tautas gudrība ir neļaut kļūdīties tiem, kuri ir pie varas. Esiet klāt! Latvijas valsts nav nedz tās prezidents, nedz premjers, nedz deputāti. Valsts esam mēs visi kopā!»

Tad nu, pirms gada nogalē steigsim pārmest varas vīriem par nepareiziem lēmumiem, mums pašiem vispirms ir jājautā sev: vai esam vienmēr un visur bijuši klāt, lai tiem, kuri ir pie varas, neļautu kļūdīties? Nevar neatzīt, ka M. Kučinska valdība vairāk nekā daudzas iepriekšējās vismaz ir mēģinājusi ieklausīties uzņēmēju, zemnieku, dažādu savā starpā pat ļoti strīdīgu sabiedrisko organizāciju viedokļos, tomēr arī valdības deklarācijā solītās, ne tās pašas populārākās reformas sākusi realizēt. Ja dažas no tām uzskatām par kļūdainām, atliek secināt, ka valstī reālo saimniekotāju, arī iedzīvotāju iebildes ir izskanējušas pārāk klusu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru