Nāku no skaistākās vietas Latvijā – Vaidavas

- 21.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Par to esmu ļoti lepns. Tā sarunu iesāka vaidavietis JĀNIS BELASOVS, kas tagad dzīvo un strādā Rīgā. Liesma ciemojās Jāņa darbavietā pilna servisa kafijas kompānijā King Coffee Service, kas atrodas Rīgā, Valmieras ielā. 

Jāņa bērnības atmiņas

Esmu dzimis 1986. gada 31. decembrī Valmierā – Bastionā. Dienā, kad vecāki ar žiguli mani veda uz mājām, bija ļoti auksta ziema. Mamma atceras, ka toreiz dzīvoklī bijusi nosarmojusi siena. Līdz 8. klasei visa ģimene nodzīvojām divistabu dzīvoklī, pēc tam pārvācāmies uz ilgi loloto sapni – privātmāju turpat Vaidavā, ko vecāki iesāka deviņdesmitajos, bet pabeidza tikai pēc vairākiem gadiem. Deviņas klases nomācījos Vaidavā. Skumji, ka šodien tur vairs nav skolas. Esmu lepns, kas es paspēju to absolvēt. Pēc pamatskolas mani dzīves ceļi aizveda, kā es saku, uz labāko ģimnāziju Latvijā – Valmieras Pārgaujas ģimnāziju. No vidusskolas laikiem man ir tikai pozitīvākās atmiņas, un joprojām uzturu kontaktus ar bijušajiem klasesbiedriem. 

Jānis lepojas ar saviem vecākiem

Mana mamma, Ligita Belasova, ir ārste neiroloģe. 2020. gada 1. augustā viņai sākās četr­desmitais darba gads Vidzemes slimnīcā, kur beidzamos 17 gadus viņa nostrādāja neiroloģijas nodaļas vadītājas amatā. Viņa joprojām darbojas neiroloģijas valdē. Apbrīnoju savu mammu! Viņa mūs ļoti atbalsta – vienmēr sagaida ar gardu našķi un rūpējas par visiem četriem mazbērniem. 

JĀNIS BELASOVS King Coffee Service mājvietā, vadot baristu apmācības. Foto no Jāņa personiskā arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru